Slut 1.

6. ledna 2011 v 21:17 | Charlotte |  Slut
Ehmmm...na úvod chci říct, že je to naše první společné dílo. A bude jenom na vás, jak to sem budeme přihazovat ;) Takže doufáme, že se vám to zalíbí a dočkáme se to alespoň nějakých pozitivních komentářů, ale samozdřejmě sneseme i kritiku xD

Tak...a teď k dílu :) Pro začátek, je to kratší, ale pak se to budeme snažit rozjet xD :D

Autorky:Spoo-kie (Bill)
             Charlotte (Tom)

Tom:
Nakvašeně zabručím a víc se zádama přitisknu do sedadla auta, patřícího mé matce, když se na mě opět otočí s hraně nadšeným úsmevem a ohranými řečmi tipu, že to určitě nebude tak špatné. Bohužel její nadšení nesdílím. Nepřijde mi nějak extra super, vydat se na dva týdny ke svému otci a jeho novému příteli, kterého ani neznám a abych byl upřímný, vůbec o to nestojím. Nestojím o to, seznámit se s někým, kdo mi ukradl tátu a mojí mámě manžela. A vlastně…někdy si kladu otázky, jestli ho miluje tak jako ho kdysi milovala moje máma, nebo s ním spí jenom kvůli penězům, kterých měl táta jako ředitel několika firem, více než dost. Ale jelikož je tomu klukovi nanejvíš 19 tak pochybuju o tom, že by ho tolik přitahovali týpci po padesátce. Nejspíš patří k těm kteří si v životě nevydělali ani korunu ale umí si najít chlapa.

Možná to teď vypadá tak, že žárlím, nebo že mi chybí ten luxus, který mi můj otec celý život dopřával, ale není to tak.. Chybí mi. Strašně mi chybí můj táta. Teď už nemám s kým mluvit o holkách, chodit na ryby, chlastat pivo a koukat na fotbal. Prostě ty činnosti, které se s mámou prostě dělat nedají.
Když nad tím tak přemýšlí, nevím o žádné činnosti, kterou by moje máma dělala s radostí. Od rozchodu s tátou se tam nějak uzavřela do sebe, nikam nechodí a jedinou útechou se pro ní stalo sledovaní telenovel a uklízení bytu. Několikrát jsem jí říkal, aby si někam vyrazila, ale podle ní na to nemá věk a ani náladu. Díky tomu, že jí táta opustil a našel si kluka má pořád pocit, že jako ženská selhala. Možná i to je jeden z důvodů, proč mám na tátova nového přítele i na tátu samotného takovej vztek. Nesnáším, když vidím, že někdo koho mám rád se trápí. Někdy mě napadá…že bych se jim za mámu mohl pomstít…
 
Bill:

Vrtím prdelkou a lítám po Mickově baráku. "Micku? Zlato za jak dlouho tu budou?" křiknu na celej barák. Létám tu a upravuji to tu už asi dvě hodiny. A jsem nervózní. Hlavně z jeho syna… Toho Toma. Nikdy jsem ho neviděl a nemyslím, že je ze mě nadšený. No to ono hodně lidí. Prolítám celý barák a myslím, že víc jsem už udělat nemohl. "Micku! Kde sakra vězíš?" vyjeknu. Jenže už ho cítím za sebou, jak mi funí na krk. Je fakt, že na padesátníka má dost energie. "Kdy tu budou…" zeptám se a nechám se líbat na krk "Každou chvilku." Odpoví mi a to mi celkem stačí.

"Měl bych se jít převléct." Vymaním se z jeho sevření. Nemyslím, že by jeho syn byl nadšený vidět mě jen v teplákách. Ještě k tomu pod nimi nic nemám. Po té dnešní noci jsem tak unavený. Kolikrát jsme to dělali?... Myslím, že čtyřikrát. Ale nejsem si jistý. Je dobrý mít takovouhle pojistku. Dává mi prachy a vše co potřebuji. A ten sex s ním není zas tak hrozný. A skoro není doma což je výhoda. Nejsem mu věrný. A myslím, že taky nebudu. Oblékám se. Zvolím minisukni a krátné tričko, ze kterého mi leze propíchlý pupík. Taky lodičky a make up. Upravit si vlasy a myslím, že vypadám dobře. Těmahle blbinkama jsem si k sobě přivábil i Micka. Kdysi v baru.

Seběhnu dolů ze schodů. Dravě políbím Micka. Ten mě ale nenechá jít a hned mi to začne odplácet. Spokojeně se nechám a spolupracuji. Začne mi stahovat minisukni. Na padesátníka je dost nadržený a čilý. Nechávám se a líbám ho na krku. Jenže v tom mě něco vyruší. Oba dva. Rychle popadnu minisukni, která leží na zemi a rychle si jí natáhnu. "Už je tu." Slyším Micka a odběhne ode mě ke hlavním dveřím. Nespokojeně zavrčím, kopnu do stolku a jdu za ním. Za Tomem. Za jeho synem, který tu bude dva týdny. No to mě poser.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saya - Mi Saya - Mi | Web | 7. ledna 2011 v 16:23 | Reagovat

Hmmmm...že vím, co bude dál ;-)

2 Charlotte Myers Charlotte Myers | Web | 7. ledna 2011 v 16:39 | Reagovat

[1]: Ale kuš babo!! :-D

3 Spook Bree Spook Bree | Web | 11. ledna 2011 v 20:20 | Reagovat

[1]: Neříkej že víš když nic nevíš :D :P

4 Anett.S Anett.S | 27. února 2011 v 21:19 | Reagovat

Na váš blog jsem narazila jen tak náhodou, a musim říct že tahle povídka začíná super :) Těšim se až tu bude další díl ^^

5 Saya - Mi Saya - Mi | Web | 9. března 2011 v 20:11 | Reagovat

[2]: Ale jo! :D

[3]: A co když vím? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama