Slut 2

5. září 2011 v 19:43 | Charlotte |  Slut
Tom:

Okamžitě jak přiložím ruku ke zvonku se ve dveřích objeví můj otec a za jeho zády ta malá děvka.
Nejdříve se přivítám s tátou a dělám, jako že on tam vůbec není. I když po něm stejně po očku pokukuju. Je to vážně docela kus, jenom kdyby to byla ženská. Kdyby to byla ženská tak ji tady někde ohnu a...Ne sakra Tome, na tohle nesmíš myslet.Je to pořád jenom samý kdyby. A kdyby bylo hovno cukr dávalo by se do kafe. Tak! Sakra! Už se nad tím nebudu dál zaobírat. Je to kluk, a ty mě co? Neberou, samozdřejmě. Ale když je tak...jak bych to kurva řekl..Děvkoidní? Ne, to není to správný slovo.
Prostě a jednoduše bych se měl hodit do klidu. Stejně...kdybych mu stáhl tu sukýnku, tak pod ní najdu to, co mám já sám, pěčlivě uchováno pro pozdější použití, pod kalhotama a boxerkama, o kterých ta děvka očividně nikdy neslyšela ani slovo, a jestli slyšela, snažila se to ignorovat.


Lehce se ušklíbnu, když ke mě natáhnu ruku, očekávajíc, že ji přijmu a seznámím se s ním. Jenom se pohrdavě ušklíbnu, vezmu si svoje kufry a vejdu do tátova domu. Otec mi samozdřejmě ukáže můj pokoj na celý dva týdny. Naneštěstí hned vedle jejich ložnice. To mám jako kažou noc poslouchat jak ta děvka řve, když jí ho tam strčí? Je mi blbě! Doufám, že mi za ty noční, hrůzostrašný zážitky udělá alespoň tu snídani!

Ihned jak si vybalím, mě táta společně s děvkou.... Teda Billem, jak mi ho později představil, zavolali na společnej "rodinnej" pokec. Tudíž měl táta i možnost, nám oznámit, že pozítří odjíždí na služební cestu a celý týden mě tu nechá s Billem. Samozdřejmě...nejsem z toho vůbec nadšený.

Bill:

Synáček se mu povedl znamenitě. Chová se jako debil ale co. Je docela pěknej. Dost mě rajcuje. Našpulil bych na něj prdelku, kdyby tu nebyl Mick už bych vřeštěl s jeho synáčkem. Ale co jsem zvyklej na to přetvařovat se. Lísám se k Mickovi a dělám šťastnou kurvu. Moc dobře vím na co ten mladej myslí. Myslí na to i jeho tatíček kterej mi jezdí rukou po stehně.

Jsem trochu nakrklej že mě tu s ním nechá. Budu mu prát a vařit a podobný věcičky. Nesnáším je a nebavěj mě. Dost na to že to dělám Mickovi. Sedíme v obýváku a čekáme na Tomíčka. Nasránka malého. Culím se na něj, když přijde dolů. Mick něco mele a já se s Tomem nasraně pozoruju. Vsadím se ale, že pookřeje. A jestli ne. Bude muset.

"Jsem si jistej že to bude fajn Micku." Usměju se s našpulenými rty na Micka a ujišťuju ho, že to bude okey. Ikdyž já i jeho synáček moc dobře víme, že to bude o prdel. O tu mojí jistěže. Jemu to jeho malé nádobíčku upadne. Nenene. Billi nebudu na nic takového myslet. Miluji Micka… No teda to si myslí on a pár blbů.

Zaxichtím se když Mick odběhne něco řešit do pracovny, když mu volá někdo z práce. Sedím tam. Ruce zaťaté v gauči a koukám ven z okna. Ten Tom na mě kouká. Dost divně. Na půl nasraně a na půl nějak tak chtivě. Přehodím si nohu přes nohu a kouknu na něj. Pořád ten jeho přiblblej výraz v tváři kterej mě dovádí k šílenství. Prohlížím si ho. Ty jeho copánky ho dělaj mužnýho. Viděl jsem ho na nějakých Mickových fotkách a ta, vypadal jinak. Už není malej blonďáček. Vypadá jak nasranej mafián. "Coje?." Hodím na něj pohled jako proč na mě tak divně čumí. Vím to. Vím to moc dobře. Ale hold jsem mu dostal tatíka. To se dneska stává běžně.

Tom:

Založím si nasraně ruce na hrudi,zdvihnu jedno obočí a znovu si ho celého dost detailně prohlížím. "Co by mělo být? Až na to, že tady budu jenom s tebou tak je všechno v cajku" syknu trochu přehnaně podřážděně a skousnu si propíchlý ret, abych si po něm hned po tom mohl rajcově přejet jazykem.
Po dlouhém přemlouvání sám sebe otočím pohled pryč on něj a věnuju se zkoumání nějaké kočky co zrovna prochází okolo tátova domu. Ale jak rychle se objevila tak taky zmizla, takže jsem byl opět bez zábavy a můj pohled až skoro zoufale volal po něčem co by za něj stálo. Ke vší smůle se zase otočil k tý malý děvce co se tady kroutí na křesle v sukni se směšně křivýma nohama. Trochu se uchechtnu. Má vážně nožky jako laň...stejně křivý a chlupatý! Můj pohled znovu sklouzne na jeho nasraný obličej, což už vážně nevydržím a zasměju se trochu nahlas, ale abych nebyl nezdvořilý, připlácnu si dlaň na ústa ve snaze ztišit tím svůj smích.
Po chvíli se teda uklidním a raději se odeberu do svého pokoje, abych se náhodou nezadusil smíchy, a taky proto, že mám pocit, že mě tam už táta nepotřebuje a ta malá děvka už vůbec ne.

V pokoji s sebou plácnu do postele a snažím se usnout. Po té cestě a celkově celým dni se mi chce spát. Kurevsky moc a kurevsky dlouho.


Bill:

Vyfakuju ho když odejde. Nestihnul jsem si oholit nohy a teď tam mám posraný strniště. To je úžasný nechávat mě tady s tímhletím pošukem. To je určitě stejnej děvkař jako jeho táta. Zazubím se. A stejně nakonec neudrží hada v poklopci. Tím jsem si jistej. Zazubím se nad tou představou znovu. Pak se zvednu a jdu objednat večeři. Bude čína. Za chvíli jí přivezou. Zaplatím a vezmu si to dovnitř. Zabouchnu a uslyším, jak mi zvoní mobil. Položím činu a jdu to zvednout. Vezmu to. "Bill." Řeknu stroze. Uslyším Micka jak mele že dneska už nepřijde. Řeku mu že nevadí a že se o Toma postarám. Leda prd ať se obstará sám. Já si dneska dám vanu a kompletně se oholím. Ať ten chlapec čumí. Plácnu s mobilem. Vezmu čínu. Nejdřív s ní jdu do kuchyně. Na to se ale vykašlu a jdu po schodech do Tomova pokoje. Přemýšlím, jestli mám zaklepat. Ne, klepat se nebude. Prostě mu tam vtrhnu.
"Čau." Zazubím se a jdu za ním s čínou. Netváří se moc nadšeně. Jupí alespoň že tak. Plácnu čínu na postel a ukážu na ní "Večeře…nech si chutnat hubane." Zazubím se potměšile a podám mu k tomu čínský hůlky. Nevypadá že by s nima uměl. Pobaveně se uchechtnu. Neumíš s tím co? Jsem blbej lempl co? Hulíš co? To máš z toho co?...říkám si sám pro sebe ale radši držím hubu páč je docela namakenej. Hm…určitě má tělo hezčí než jeho tatíček, kterej už je seschlej a vyplnedanej stejně jako jeho pytel.
Pohnu zadkem a sleduju ho. Uchechtnu se když to bere nechápavě do ruky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama